Kategorie

Kontakt

Zakład czynny
od 8:00 do 16:00
Poniedziałek - Piątek
46-280 Lasowice Małe
ul. Odrodzenia 19
tel. 77 414 82 10
tel. 77 414 82 13
tel. 77 414 05 30
tel. kom. 665 666 655

Firma GASTROMER

Firma Gastronomech powstała w 1993 roku. Początkowo głównym celem jej działalności była naprawa urządzeń gastronomicznych na terenie Opolszczyzny. 

Z czasem strefa działalności została rozszerzona na inne województwa (ówczesne) Częstochowskie, Wrocławskie, Katowickie oraz Kaliskie. 

W ciągu kilku lat działalności Gastronomech zyskał bardzo wielu klientów, bardzo bogate doświadczenie i stale pracował nad wyrobieniem renomy, która obecnie silnie wyróżnia GASTROMER , spośród innych firm o podobnym profilu działalności. 

W 2000 roku firma otworzyła salon z maszynami i urządzeniami gastronomicznymi w Lasowicach Małych. W ciągu kolejnych trzech lat firma dorobiła się nadzwyczaj bogatej oferty sprzedawanych maszyn i urządzeń oraz zaufanie licznego grona klientów. W ofercie firmy znajdziemy m.in.piece konwekcyjno-parowe, profesjonalne środki czystości, kuchnie gazowe itp. 

W roku 2002 Gastronomech otworzył nową placówkę w Częstochowie na ul. Równoległa 63. W miejscu tym znajduje się salon z bogatą wystawą wybranych urządzeń. 

W sierpniu 2002 roku firma zmieniła nazwę na GASTROMER 

W lutym 2003 roku, realizując założoną strategię ekspansji, firma GASTROMER otworzyła salon sprzedaży w Opolu, w miejscu znanym każdemu opolaninowi, w Hali Widowiskowo-Sportowej Okrąglak.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów na początku roku 2005 powstaje sklep internetowy firmy Gastromer dostępny pod adresem: sklep.gastromer.pl .
Niesłabnące zainteresowanie klientów zarówno sprzętem jak i częściami zamiennymi do urządzeń gastronomicznych, spowodowało, że rozwinęliśmy firmę o kolejną gałąź czyli nowy sklep internetowy przy serwisie firmy GASTROMER mieszczący się w Lasowicach Małych.
Sklep z częściami zamiennymi jest dostępny pod adresem: serwis.gastromer.pl .