tel: 77 414 82 10 ; gsm: 665 666 655 ; serwis@gastromer.pl

Regulamin

Płatności

Zapłata za zamówiony towar może być dokonywana w następujący sposób:

1.  100% przedpłata na konto - po złożeniu zamówienia na naszej stronie internetowej Zamawiający powinien pobrać fakturę Pro-forma.  Prosimy o dokładne sprawdzenie danych na fakturze. 

Następnie prosimy o opłacenie faktury Pro-forma na konto firmy:
Bank Spółdzielczy Wołczyn o/Kluczbork nr 12 8876 0009 0036 1665 2000 0039.  

2.  Przelew 14 dni - ta forma płatności zastrzeżona jest dla jednostek budżetowych.
Po złożeniu zamówienia na naszej stronie internetowej Zamawiający otrzyma zwrotnie na skrzynke pocztową bądź faks zamówienie do potwierdzenia.  W razie jego akceptacji prosimy o podpisanie i odesłanie dokumentu na adres mailowy serwis@gastromer.pl

 

Dostępność i wysyłka towaru

 

Przed zamówieniem towaru prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny celem pozyskania informacji czy zamawiany towar jest dostępny lub ewentualnie jaki jest czas oczekiwania na realizację zamówienia.

Czas realizacji zamówień jest uzależniony od dostępności części. Jeśli towar jest dostępny to dostawa nie powinna trwać dłużej niż 2-3 dni robocze. Wysyłki są realizowane po zaksięgowaniu wpłaty. W przypadku przesłania potwierdzenia przelewu na nasz adres mailowy jesteśmy w stanie szybciej zrealizować wysyłkę. Faktura zostanie w tym przypadku dosłana pocztą po zaksięgowaniu wpłaty.